BAYER BITTERFELD GMBH, BITTERFELD-WOLFEN

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

  • ASPIRIN 500MG  (TBL 80X500MG ) Kód: 15138736
    ASPIRIN 500MG (TBL 80X500MG )
    Skladem Značka: BAYER BITTERFELD GMBH, BITTERFELD-WOLFEN
    Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.

    299 Kč
  • ASPIRIN 500 MG (TBL 8) Kód: 15130521
    ASPIRIN 500 MG (TBL 8)
    Skladem Značka: BAYER BITTERFELD GMBH, BITTERFELD-WOLFEN
    Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.

    48 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.