APOTEX NEDERLAND B.V., LEIDEN

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

  • APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG (CPS 20X400M) Kód: 15115407
    APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG (CPS 20X400M)
    Skladem Značka: APOTEX NEDERLAND B.V., LEIDEN
    Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku. Čtěte pozorně příbalový leták.

    100 Kč
  • APO-IBUPROFEN 400 MG (TBL 30X400M) Kód: 15105715
    APO-IBUPROFEN 400 MG (TBL 30X400M)
    Skladem Značka: APOTEX NEDERLAND B.V., LEIDEN
    Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.

    58 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.