Tonometr VEROVAL s EKG + digitální teploměr ZDARMA

 
Akce Tip Výprodej Efekt lupa
 

Tlakoměr s EKG Veroval® je přístroj k měření krevního tlaku a EKG. Je to kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na paži dospělých osob a k mobilnímu záznamu EKG (elektrokardiogram). Je vhodný k použití v klinické praxi i v domácnostech.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 3 422 Kč
Ušetříte 683 Kč (–20 %)
2 739 Kč    
Značka HARTMANN
Kategorie Tonometry, fonendoskopy
 

Nejvyspělejším tlakoměrem řady Veroval od společnosti HARTMANN je revoluční přístroj 2-v-1, který v jednom těle kombinuje tlakoměr a monitor EKG. Přináší vám tak kvalitu profesionálního měření až domů - běžně byste si museli nechat "natočit" EKG u lékaře. 

 
Tlakoměr s vysokou přesností měří srdeční rytmus, krevní tlak a tepovou frekvenci. Největším přínosem je mobilní funkce EKG, se kterou můžete měřit elektrickou aktivitu srdečního svalu a včas odhalit riziko infarktu myokardu nebo mozkové mrtvice. Na měření EKG využívá tlakoměr 2 kontakty na bočních stěnách, které buď držíte ukazovákem každé ruky, nebo je přiložíte na hrudník do oblasti srdce po dobu 30 sekund. Udělejte pro pravidelnou kontrolu svého zdravotního stavu maximum s prémiovým tlakoměrem Veroval s EKG 2-v-1. Tlakoměr ukládá individuálně měření pro 2 osoby (můžete jej tedy doma používat společně s další osobou) a získáte ho s nadstandardní 5letou zárukou
 
Hlavní výhody tlakoměru Veroval s EKG 2-v-1
 
  • S mobilním EKG změříte elektrickou aktivitu srdce kdykoli a kdekoli. 
  • Chytrá manžeta Secure fit s technologií Comfort Air zajistí, že si tlak změříte správně a pohodlně. 
  • Tlakoměr je plně automatický, s velkým displejem a intuitivním ovládáním. 
  • Kapacita paměti ukládá až 64 měření zvlášť pro 2 osoby a výsledky měření propojí s aplikací Veroval medi.connect.  
 
Tlakoměr Veroval EKG 2-v-1 umí odhalit i další poruchy srdečního rytmu (arytmie), kdy jsou intervaly mezi jednotlivými srdečními cykly nepravidelné (ať už jen občas, kdy jde o tzv. Extrasystoly, předčasné stahy, nebo úplně, kdy jde o fibrilaci síní, tzv. absolutní arytmii). 
 
Jak pořídit záznam EKG s tlakoměrem Veroval? Můžete využít jednu ze 2 možných metod záznamu: 
  • Metoda 1: pravý ukazovák - hruď, kdy přístroj držíte v pravé ruce s pravým ukazovákem na horní elektrodě. Dolní EKG elektrodu pak přiložíte na hruď na holou kůži přibližně 5 cm pod levou prsní bradavku. 
  • Metoda 2: levá ruka - pravá ruka, kdy položíte pravý ukazovák na horní elektrodu a prst levé ruky na dolní elektrodu. Podrobný návod pro záznam EKG, měření tlaku a stažení dat najdete v balení spolu s přístrojem. 
  • Pro zobrazení EKG křivky je potřeba naměřená data přenést z přístroje do PC. Software Medi.connect pro uložení a správu dat je kompatibilní s Windows 8.1 a 10 a stáhnete jej zdarma na www.veroval.info/cs-cz/mediconnect.
Parametry a specifikace: 
 
Typ: Na paži 
Velikost manžety: Secure fit pro obvod paže 22 - 42 cm 
Měřené hodnoty: Systolický tlak, diastolický tlak, puls, EKG 
Paměť měření: 2 x 64 
Napájení: 4 x 1,5V AAA (součástí balení)
PDK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.