SAFETY NANO PROTECT ochranná nano rouška vel.M 5ks

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Rouška SAFETY NANO PROTECT je tvořena třívrstvým laminátem s nanovlákennou vrstvou s vysokou ochrannou účinností proti alergenům, plísním, prachovým částicím, bakteriím a virům.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 399 Kč
Ušetříte 74 Kč (–19 %)
325 Kč
Kód produktu 207909
Kategorie Ústní roušky a ústenky
Položka byla vyprodána...
 

Ochranná rouška s filtrem z nanovlákna proti mikroorganizmům. Díky atypickému střihu rouška dobře přiléhá k obličeji a funguje jako jeden velký filtr. Její nošení je pohodlné a dobře se přes ni dýchá. Velikost M.

Hlavní vlastnosti

  • účinná proti bakteriím a virům
  • s elastickým páskem přes nos
  • dobře přiléhá k obličeji
  • zajišťuje komfort při dýchání
  • nanotechnologie – účinnost až 99

Účinnost proti bakteriím a virům 99 %

Filtrační účinnost materiálu je u alergenů 99 %, u prachových částic P1 99 %, u prachových částic PM2, 5 a 10 100 %. Filtrační účinnost pro organizmy závisí na velikosti mikroorganizmu. Pro viry i bakterie je filtrační účinnost 99 %. 

100% český produkt z tuzemských materiálů

Ochranná rouška SAFETY NANO PROTECT je produkt, který byl vytvořen jako rychlá odezva na novou situaci ve společnosti s cílem spolehnout se na vlastní dostupné zdroje. Byla testována ve Výzkumném ústavu bezpečnosti práce – ZL Praha, kde byly provedeny zkoušky podle ČSN EN 149+A1. Ochranná rouška je podle výsledků zkoušky odolná proti teplotním změnám a nevykazuje žádné mechanické nedostatky. Měřené hodnoty koncentrace oxidu uhličitého ve vdechované vzduchu jsou v podlimitních hodnotách. Podle výše uvedených výsledků je ochranná rouška pro spotřebitele naprosto bezpečná s vysokou filtrační účinností proti různým mikroorganizmům, alergenům, plísním a prachovým částicím s nižším tlakovým spádem.

Složení

Základem roušky je třívrstvý laminát složený Ekotextilu FNAO 1583 na bázi PP, dále nanovrstvy na bázi PVDF polymeru a spunbond na bázi PP.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.