QUIXX NOSNI SPREJ (30ML)

 
 

Quixx, nosní spray je přírodní mořská voda z Atlantického oceánu (z okolí St. Malo, Francie) pomáhá obnovit funkce nosu a zlepšuje dýchání nosem.

Dostupnost Skladem
134 Kč    
Značka PHARMASTER
Kategorie Hygiena nosu a ucha
 

Krátký text

Ouixx nosní spray je přírodní mořská voda z Atlantického oceánu (z okolí St. Malo, Francie), pomáhá obnovit funkce nosu a zlepšuje dýchání nosem.

Užití

Přírodní mořská voda z Atlantického oceánu účinně uvolňuje ucpaný nos a dutiny v důsledku nachlazení, chřipky nebo alergií. Zvlhčuje nosní sliznici a účinně čistí nosní cesty.

Dávkování

Dospělí: 1-3 vstřiky do každé nosní dírky 2-3krát denně.

Kojenci (ve věku 6 měs. a starší) a děti: 1-2 vstřiky do každé nosní dírky 2-3krát denně.

Příznaky

Ucpaný nos, nachlazení, chřipka, alergie.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Quixx nosní spray obsahuje pouze přírodní složky, není návykový a neobsahuje konzervační činidla. Je bezpečný při dlouhodobém používání a i při těhotenství a kojení.

Poznámka

Sejměte víčko a několikrát stlačte pumpičku, dokud se nezačne tvořit jemná mlha. Potom vložte trysku do nosní dírky a stlačte manžetu po obou stranách trysky. Po každém použití vyčistěte trysku a vyměňte víčko.

Složení

Přírodní mořská voda, čištěná voda.

Údaje o firmě

Společnost BERLIN-CHEMIE je v rámci světové skupiny MENARINI GROUP zodpovědná za aktivity ve více než 30 zemích střední a východní Evropy a střední Asie. Ve většině těchto zemí společnost spravuje pobočky či zastoupení. Naším záměrem je ve výše uvedených oblastech pomocí našich výrobků a know- how přispívat k řešení složité problematiky zdravotnické péče. Za tímto účelem si společnost BERLIN-CHEMIE v mnoha zemích vytvořila řadu partnerství na nejrůznější úrovních. Garantem jsou místní zaměstnanci. Vysoce motivovaní a perfektně školení, spoléhají při registraci a marketingu jak na zcela nové produkty od výzkumného oddělení společností MENARINI, tak na tradiční, zavedené léky.

Www.berlin-chemie.cz 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.