KOMBUCHA MEDUNKA (2L)

 
 

Kombucha z meduňky a zeleného čaje. Čajový kvašený nápoj: aktivuje látkovou výměnu, posiluje imunitu, prospívá pleti, odstraňuje z těla jedovaté látky.

Dostupnost Skladem
67 Kč    
Značka STEVIKOM S.R.O.
Kategorie Čaje
 

Krátký text

Kombucha z meduňky a ze zeleného čaje. Čajový kvašený nápoj, aktivuje látkovou výměnu, posiluje imunitu, prospívá pleti, odstraňuje z těla jedovaté látky.

Užití

Kombucha je elixír zdraví, dlouhověkosti, krásy a zdravého těla.

Kombucha je zdravý a skvostný perlivý nápoj pro každou příležitost.

Kombucha je čajový kvašený nápoj s prastarou tradicí pro krásu a čistou pleť.

Kombucha aktivuje látkovou výměnu.

Kombucha udržuje zdravé a čisté střevo, napomáhá dobrému zažívání.

Kombucha má velké množství pozitivních vlastností. Propůjčuje tělu medvědí sílu, mládí, vitalitu, krásu a chrání před nemocemi.

Kombucha chutná podobně jako jablečný mošt, je osvěžující a skvělá. Říká se jí také nápoj sladké svěžesti pomáhá vstřebávat výživné látky a tím zlepšuje funkci střev. Díky bohatému obsahu hodnotných laktobacilů vede kombucha k udržování střevní mikroflóry a k podpoře činnosti imunitního systému.

Obsahuje kvasinky, které čistí a prospívají pleti. Je používána jako masážní roztok při kožních poruchách a celulitidě. Odstraňuje z těla jedovaté látky, těžké kovy a nikotin. Je také oblíbeným prostředkem k snížení tělesné hmotnosti (k tomuto účelu je doporučeno ji pít 3x denně před jídlem).

Dávkování

Chuť kombuchy Ize přirovnat k chuti vinného střiku, či sektu. Doporučujeme pít ráno 2dcl nalačno a přes den v neomezeném množství. Nemá žádné vedlejší účinky a je určena i pro děti od tří let, pro které je vhodnější než sladké limonády. Komu nápoj nebude chutnat, může užívat kombuchové kapsle.

Kontraindikace

Pít ji mohou všichni zdraví, nemocní, děti od 3 let. Diabetici jen s ohledem na svou dietu.

Fakta

Kombucha se říká houbě pocházející z východní Asie, kde její blahodárné účinky byly známy již vroce 221 před n.l. Nejedná se o běžnou houbu, jak ji známe, ale o symbiotický útvar tvořený několika druhy kvasinek a bakterií. Nápoj připravený z kombuchy obsahuje enzymy, vitamíny, minerální látky a zejména bakterie mléčného kvašení. Může být náhradou mléčných výrobků pro lidi trpící alergií na mléčnou bílkovinu. Kombucha se všude označuje jako čajová houba, což je biologicky nesprávné. Mínění vědců se rozchází. Někteří popisují Kombuchu jako houbu, jiní jako symbiózu různých kvasných buněk, řas a jiných mikroorganismů typických pro lišejníky. Má tvar plochého gumovitého světlešedého nebo hnědého lívance. Tedy více lišejník než houba. Lišejníky jsou na zemi asi 2 miliardy let. Jejich vývoj souvisí s mořskými řasami, které jsou vázány s vodou. Aby mohly žit později i v jiném prostředí, potřebovaly spojence. Vytvořili spojenectví v němž měly oba — lišejník i řasa, důležitou funkci. Zásobují se navzájem organickými živinami, uhlohydráty a vodou.

Lišejníky mají v přírodním léčitelství dobrou pověst. Je známo přes 16 000 druhů lišejníků a Kombucha je jedním z nich.

Hmotnost 2.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.