APO-IBUPROFEN 400 MG (TBL 100X400MG)

Neohodnoceno
 
 
Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
Dostupnost Skladem
130 Kč    
Kód produktu 15100893
Značka APOTEX EUROPE
Kategorie Bolest a Teplota
 

PDK 8594158130723

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.